Проекти будинків з гаражем
Только украинские лицензионные проекты - на сегодня в нашей базе 1885 проектов коттеджей и домов
Проекты домов и коттеджей
Проекти будинків з гаражем
Наши телефоны: +38 (057) 758-25-06, +38 (044) 599-47-40
Ваша корзина

Проекти будинків з гаражем: недоліки і перевагиСучасні проекти будинків з гаражем вирішують декілька проблем одразу. Одна з проблем, що виникає перед власниками авто, це зручність і доцільність домашнього паркування. Транспорт вимагає просторого та добре обладнаного гаражу, а грошей на це витрачається забагато. Особливо переймаються проблемою жителі великих міст та мегаполісів. Чим більше місто - тим більше грошей ви вкладете у будівництво гаражу. Є й інший вихід, включити гараж до складу проекту будинку. Але наскільки це влучна ідея? Чи не пожалкуєте ви у майбутньому, приєднуючи гараж до житлової оселі? Давайте про це поговоримо. Розберемося з нюансами планування обох видів гаражів, їх недоліками и перевагами.

 

Сучасні проекти будинків з гаражем: вибираємо місце на ділянці

 

Переваги: Якщо авто стоїть у дворі - воно займає багато місця і робить пересування по території незручним. Проекти будинків з гаражем дозволяють більш раціонально використовувати територію ділянки. Більше не треба мудрувати з доріжками та переходами.

 

Недоліки: Якщо проект включає до себе вбудований гараж, від в’їзних воріт і до самого будинку доведеться прокладати не невеличку доріжку, а повноцінну дорогу, що зовсім нераціонально. Вдала комбінація «будинок - гараж» вийде тоді, коли будинок буде розташований вглибині ділянки, а гараж якомога ближче до в’їзду, біля огорожі.

 

Подробиці проекту: http://www.cottage.com.ua/project.php?id=2005

 

Перехід з гаражу до будинку

 

Переваги: Ще одна перевага вбудованого гаражу - ваше чисте та сухе взуття. Пояснимо, що маємо на увазі. Справа у тому, що в негоду вам потрібно буде дійти з гаражу до будинку, і підошва взуття забрудниться. А вбудований гараж поєднаний із будинком, тому ваше взуття залишиться у чистоті.

 

Недоліки: Сам гараж не стерильне приміщення,  і ми не гарантуємо що бруд з нього не потягнеться у будинок. Добре, якщо перехід з гаражу у будинок веде в передпокій, але не в усіх проектах будинків з гаражем передбачається таке зручне рішення. Якщо перехід розташований в середині будинку, вам доведеться йти через будинок у взутті, або, роззувшись, нести брудне взуття у передпокій. Знову ж таки не зручно.

 

Проекти будинку з гаражем: питання опалювання

 

 Переваги: Вбудований гараж опалювати набагато легше, ніж відокремлений. Тому, користуючись вбудованим гаражем ви будете сідати уже у прогрітий автомобільний салон. Це дуже зручно взимку, бо не треба витрачати час на попереднє прогрівання. Побудова відокремленого гаражу пов’язана зі значними витратами тепла, бо вам треба буде проводити до нього труби опалювальних систем.

 

Недоліки: Найбільша кількість тепла втрачається під час відкриття дверей, а цей недолік стосується як вбудованих, так і відокремлених гаражів. Та й сучасні автомобілі заводяться без прогрівання у найлютіші морози.

 

Усі подробиці проекту: http://www.cottage.com.ua/project.php?id=2029

 

Специфічні запахи

 

Недоліки: У будинок зі вбудованим гаражем будуть потрапляти «автомобільні» аромати, і це може знизити рівень комфорту житлового приміщення. Ну кому сподобається запах бензину або вихлопних газів посеред залу, кухні, спальної кімнати? Нікому.

 

Переваги: Якщо до проектів будинків з гаражем входить ізольований тамбур - ця проблема перестає бути актуальною. Також її вирішує якісна вентиляція. Приділіть особливу увагу вентиляції  приміщення гаражу, щоб забезпечити собі комфортне перебування у будинку.

 

Прочитавши порівняння якостей відокремлених і вбудованих гаражів, ви можете побачити, що сильні та слабкі сторони є у кожного з них. Справа лише у тому, з якими недоліками ви легше змиритеся (або готові вирішити їх) і які переваги для вас найцінніші.  Спираючись на свій досвід, кількість коштів у бюджеті та особисту думку ви зможете вибрати те, що вам найбільше підходить. Пам’ятайте, що не треба доручати створення проекту будинку будь-кому. Це важлива справа, від якої залежить подальший успіх усього будівництва. Ретельно відбирайте інженерну компанію-виконавця і пред’являйте до неї суворі вимоги.

Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Наши опросы

Загрузка ...
Постройку дома планируете по проекту или без?
По индивидуально заказанному проекту
По типовому проекту с изменениями
По типовому проекту без изменений
Без проекта
Какое количество этажей в доме считаете оптимальным?
Один этаж
Один этаж +мансарда
Два полноценных этажа
Два этажа + мансарда
Три этажа
Один этаж + цоколь
Один этаж + мансарда + цоколь
Два этажа + цоколь
Два этажа + мансарда + цоколь
Четыре этажа и более
Проекти будинків з гаражем
 

Загрузка ...
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Задать вопрос:
проект, дом, участок
Проекти будинків з гаражем
Рассылка
Проекти будинків з гаражем
Загружаю...
Проекти будинків з гаражем
Проекти будинків з гаражем
Наша кнопка
Проекти будинків з гаражем