Проекти мансардних будинків
Только украинские лицензионные проекты - на сегодня в нашей базе 1885 проектов коттеджей и домов
Проекты домов и коттеджей
Проекти мансардних будинків
Наши телефоны: +38 (057) 758-25-06, +38 (044) 599-47-40
Ваша корзина

Проекти мансардних будинків: з якого матеріалу збудувати котедж?Дизайнери та інженери, що створюють проекти мансардних будинків, знайомі з особливостями проектно-кошторисних робіт. Одне з найважливіших питань, що постає як перед майбутніми власниками будинку, так і перед інженерами й забудовниками - які матеріали і технології використовувати під час будівництва? У кожного продукту є свої прихильники і переваги. Сьогодні ми розповімо про те, який вибір роблять українські споживачі.

 

45% споживачів вибирають газобетон

 

 Проекти будинків з мансардним поверхом з газобетону нестримно завойовують український ринок. Чому газобетон? Його цінують за міцність і швидкий термін зведення споруд. Гарячі дискусії вирують, як правило, відносно виробників. Кожна фірма хоче довести, що саме її газобетон найбільш паронепроникний і теплоізоляційний. Дома з газобетону можна знайти у при містечках і в місцях віддалених від сум’яття великих міст.

 

На ринку виразно простежується тенденція переходу до більш дешевих матеріалів. Отже, не дивно, що проекти мансардних будинків з газобетону стають лідером продажу. Цей матеріал економічній, навіть з урахуванням традиційного сезонного подорожчання. До того ж присутність на ринку вітчизняних виробників та проектні потужності цих фірм дозволяють уникнути великих цін на транспортування.

 

Детальніше про проект: http://www.cottage.com.ua/project.php?id=1921

 

 

25% споживачів надають перевагу цеглині

 

Цеглина завоювала серця споживачів і посіла шановне друге місце у списку найпопулярніших будівельних матеріалів. Люди полюбляють цей матеріал за міцність і довговічність. Цегляні стіни однаково добре утримують прохолоду влітку і тепло взимку. Вони чудово підходять для будинків, призначених задля тривалого проживання.

 

Проте, термін кладки і дорожнеча все ж обмежують попит. Заміські комплекси, що пропонують будівництво котеджів з цеглини, відносяться, як правило, до бізнес-класу та класу еліт. Невеличкі дачні будиночки, до яких приїжджають влітку або на вихідні економніше будувати з більш дешевих матеріалів, які швидко вбирають тепло.

 

Інформація про проект: http://www.cottage.com.ua/project.php?id=1924

 

17 % забудовників вважають кращим рішенням клеєний брус

 

Розробники проектів мансардних будинків зізнаються, що у багатьох випадках їх замовники вибирають з переліку матеріалів клеєний брус. Як і раніше, зберігається попит на привозні котеджі фінського виробництва. У тренді екологічні селища (бізнес класу і класу de luxe), що пропонують імпортовані об’єкти «під ключ» з брусу. Вітчизняні виробники екологічних котеджів теж не відстають. Вони наперебій пропонують покупцям найкращі умови і найнижчі ціни. А покупці вибирають будинки з клеєного бруса завдяки його естетичності і теплоізоляційним властивостям.

 

10% покупців вірять у панельно-каркасні технології

 

Десять відсотків споживачів все ж вибирають панельно-каркасні технології. Чому при усіх перевагах даної технології у неї так мало прихильників? Це, швидше за все, пов’язано с тим, що готові панелі асоціюються з ненадійністю комплектуючих і якості складання. До того ж для українського ринку технологія доки ще залишається новинкою. Споруди, що швидко збираються цілком задовольняють сучасні потреби у дешевих приміщеннях, особливо коли йдеться про класи економ і комфорт. Також панельно-каркасні технології використовуються при будівництві магазинів та торгових будинків. А при будівництві котеджів класичним варіантам довіряють більше.

 

5% віддали перевагу незнімній опалубці, монолітній конструкції, пінобетону

 

Треба пояснити, що усі нові технології  спочатку сприймаються насторожено й вимагають перевірки часом. Але розробники проектів мансардних будинків цінують ці технології за поєднання якості та прийнятної ціни.

 

Тепер ви знаєте, що вибирають українські споживачі й майстри інженерії. Але ваш вибір завжди залишається за вами. Пам’ятаючи про особливості кожного з матеріалів ви знайдете правильне рішення, а проектувальники будинків з радістю вам допоможуть.

Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Наши опросы

Загрузка ...
Постройку дома планируете по проекту или без?
По индивидуально заказанному проекту
По типовому проекту с изменениями
По типовому проекту без изменений
Без проекта
Какое количество этажей в доме считаете оптимальным?
Один этаж
Один этаж +мансарда
Два полноценных этажа
Два этажа + мансарда
Три этажа
Один этаж + цоколь
Один этаж + мансарда + цоколь
Два этажа + цоколь
Два этажа + мансарда + цоколь
Четыре этажа и более
Проекти мансардних будинків
 

Загрузка ...
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Задать вопрос:
проект, дом, участок
Проекти мансардних будинків
Рассылка
Проекти мансардних будинків
Загружаю...
Проекти мансардних будинків
Проекти мансардних будинків
Наша кнопка
Проекти мансардних будинків